Skip to main content

Masáže Napajedla

Bolí Vás záda ? Trápí Vás zablokovaný krk, unavené nohy, nebo si prostě chcete na chvíli odpočinout?

Masáž je nejstarší a nejpřirozenější léčebný prostředek, který Vám může pomoci udržet Vaše zdraví a tělo v dobré kondici. Ať zvolíte jakýkoliv druh masáže, budete poté aktivnější, uvolnění a bez stresu. Pokud máte zájem o odpočinek, relaxaci a příjemnou masáž, navštivte náš salon.

Jmenuji si Simona Miklendová a jsem zde pro Vás již od roku 2010. Ráda Vám sestavím individuální proceduru na míru, tak aby jste se u nás dobře cítili. Přijďte si užít zasloužený relax na těle i duši.

maserka

Medová masáž

Slouží k vyplavování toxinů z těla, aktivaci vnitřních orgánů a dokonalé celkové relaxaci.

Při akutních zdravotních problémech doporučujeme 1 - 2x týdně, pro uvolnění usazenin u kloubech 2x měsíčně. Jako prevence je vhodná aplikace 1x měsíčně.

vyplavování toxinů z těla
Medová masáž
dokonalé celkové relaxaci

Lávovými kameny

Je výbornou relaxací, horké kameny pomáhají odstraňovat nervozitu a stres, nespavost a další neduhy. Teplo z kamenů uvolňuje ztuhlé svaly, bloky, křeče. Uleví od bolesti v kloubech, reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Odplavuje škodlivé látky z těla a pomáhá ke správné funkci lymfatického systému.

Lávovými kameny
horké kameny
výbornou relaxací

Marocká masáž

Základem této masáže je arganový olej a teplá voda. Masáž dodá tělu energii, revitalizuje vaše tělo a posune vás do uplně jiného stavu mysli. Je to výborný způsob, jak se zbavit stresu.

Sportovní a rekondiční masáže

Základem je prokrvení a prohřátí svalstva. Urychlení procesu regenerace svalů po zátěži.

Baňkování

Masáž spočívá v odplavení nečistot z těla potními a lymfatickými žlázami. Tkáň se prokrví a zlepší se krevní oběh.