Skip to main content

Kosmetika Napajedla

Jmenuji se Jaroslava Večeřová a již od roku 2008 Vám nabízím komplexní služby v oblasti relaxace a péči o pleť. Mojí prioritou je Vaše spokojenost, proto jsem připravena Vám poskytnout ty nejlepší služby, samozřejmostí je individuální a vždy pozitivní přístup.

V salóně pracuji s dermokosmetikou a biokosmetikou "SYNCARE", která již od roku 1996 přináší na trh přípravky na hranici lékařské a estetické péče. 95 % výrobků je bez parfému, v  bio kvalitě, vše baleno v dávkovačích nebo tubách, pro zajištění maximální čistoty. Kosmetika neobsahuje konzervační látky.

Snem každé ženy je mít bezchybnou a krásnou pleť. Díky pravidelnému kosmetickému ošetření oddálíte stárnutí pleti a dokonale si odpočinete. Nejlepších výsledků dosáhnete při pravidelné návštěvě v rozmezí 4 – 5 týdnů.

kosmetička

Ošetření problematické pleti mladistvých

Odlíčení pleti,  peeling  - microdermabraze, změkčující maska, mechanické čistění expresorem, laser – ultrazvuk – PDT lampa, maska, závěrečné ošetření krémem nebo gelem, korekce make-upem nebo pudrem.

Doba ošetření 60 minut.

Existuje mnoho způsobů, jak akné předejít. Základem je pravidelné čistění pleti v domácím prostředí, a to ráno a večer. Používáme čistící gely, mléka, tonika a po vyčistění pleti je nezbytně nutné aplikovat vhodný krém.

Návštěva salónu se doporučuje v pravidelných intervalech dle stavu pleti cca 3-5 týdnů. U těžké formy akné je stav vhodný konzultovat s lékařem - možnost nasazení antibiotik.

akne
akne 1
akne 3

Kosmetické ošetření pro všechny typy pleti

Odlíčení pleti a dekoltu , peeling, maska na uvolnění pórů, mechanické čištění pleti expresorem, úprava obočí a odstranění hypertrichózy a nežádoucích chloupků v obličeji, masáž obličeje, krku a dekoltu, laser – ultrazvuk – radiofrekvence – PDT lampa, maska dle typu pleti, barvení obočí a řas, závěrečné ošetření krémem, pudr nebo make-up.

Doba kosmetického ošetření 90 minut.

Kosmetické ošetření pro všechny typy pleti
Kosmetické ošetření pro všechny typy pleti 1
Kosmetické ošetření pro všechny typy

Depilace

Depilace nežádoucího ochlupení je prováděna teplým voskem, v oblasti rtů, obočí, brady, tváří, dále oblast podpaží, rukou, třísel, nohou. Je to velmi účinná metoda, kdy nedochází k zesílení a houstnutí chloupků, při pravidelném používání chloupky pomaleji dorůstají, jsou řidší a jemné.

Trvanlivost depilace cca 3-5 týdnů.

depilace nohou napajedla
depilace podpaží napajedla
depilace rukou napajedla

Prodloužení řas

Permanentní prodloužení a zhuštění řas je produkt, který vám splní váš sen - mít dlouhé,  husté a neodolatelné řasy. Jedná se o jednotlivé syntetické norkové řasy, které se aplikují na vaše řasy metodou "řasa na řasu". Na aplikaci přijďte prosím nenalíčená, v den aplikace nepoužívejte krém v oblasti očí.

Řasy se doplňují v intervalu cca 4 týdnů, aby byl váš vzhled neustále perfektní.

Aplikace řas trvá cca 60 minut

Lifting a botox řas

Tvarování vlastních řas spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu. Výsledným efektem jsou zatočené řasy. Lifting je vhodný zejména pro rovné řasy směřující směrem dolů. Účinek přetrvává 6–8 týdnů. Součástí kůry je aplikace barvy na řasy.

Doba aplikace včetně nabarvení řas cca 60 minut.

Biostimulační laser

Slouží v kosmetice k léčbě akné, oparů, jizev i kuperózy, k regeneraci pleti po ošetření, léčbě nehtů, ekzémů, popálenin.....

Biostimulační laser

Ultrazvuk

Kosmetický ultrazvuk patří k novým metodám v péči o pleť, kdy ultrazvukové vlnění způsobuje v tkáních vznik vibrací a tepla. Dojde k prokrvení a zvýšení procesu látkové výměny, k zapracování účinných látek do pleti, k ošetření vrásek, jizev, rozšířených žilek a postupné redukci akné.

Ultrazvuk
Kosmetický ultrazvuk
Kosmetický ultrazvuk 1

Radiofrekvence

Metoda, která v pleti stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, velmi účinně a rychle zpevňuje a vypíná kontury obličeje. Při ošetření dochází k cílenému zahřívání pokožky a podkoží do hloubky až 10 mm. Vlivem zahřátí dojde ve tkáni ke zvýšení krevní mikrocirkulace a lymfatického odvádění uvíznutých zbytků tuků a toxinů. Tato radiofrekvenční energie stimuluje buňky k tvorbě nového kolagenu.

Diamantová mikrodermabraze

Slouží k podpoření tvorby nové vrstvy kůže a zlepšení elasticity bez vedlejších účinků. Efekt lze vidět okamžitě, vhodné pro každou pleť. Podtlak způsobuje lepší prokrvení a vyživení pleti, zlepšuje buněčný metabolismus a propustnost pro aktivní látky obsažené v kosmetických přípravcích. Vyhlazuje a rozjasňuje pleť a zlepšuje lymfatickou drenáž.

Doba ošetření cca 20 min.

Elektrická jehla

Přístroj slouží k odstranění milií a drobných kožních fibromů, ošetřuje pouze epiderm - nedochází k porušení integrity kůže. Po ošetření nevznikají žádné jizvičky.

PDT lampa

Přístroj využívá fotodynamické teorie, která aktivuje buňky hluboko v podkoží. Poté, co pokožka absorbuje světlo, světelná energie se přemění v mezibuněčnou energii, dochází ke stimulaci kolagenu, hojení ranek a jizev, bělení nežádoucí pigmentace, biostimulace, desinfekci pleti, k zesílení účinku aplikovaných aktivních látek.

Barva světla – dle problému, který řešíme:
Červená – vrásky, Modrá – akné, Zelená – pigmentace, Žlutá – rozšířené žilky

pdt lamp